Son Dakika Yeni

Son Sözlerini Söyleyip Öyle Gittiler! Yürekleri Burkan Gerçek İntihar Notları

Magazin Magazin

İntihar kimilerimiz için anlaması oldukça güç bir eylem olsa da bazı insanlar için tek yol ya da son çare. İntihar eden insanların çoğu geriye pek bir şey bırakmasalar da gitmeden önce kısa notlar bırakıp son sözlerini söyleyenler de var. Bunlar bazen bu eylemin sebebini açıklıyor bazen suçluyu işaret ediyor bazen ise sadece iç dökme ya da bir veda işlevi görüyor.
Bir internet sitesi, intihar ederek hayatını kaybetmiş insanlardan geriye kalan notları bir araya getirmiş. Bu notlar intihar vakaları konusunda uzmanlaşmış bir psikiyatrist tarafından toplanmış. Notlardaki isimler ölenlerin hatıralarına olan saygıdan dolayı değiştirilmiş ancak mektupları yazanların yaşları ve cinsiyetleri gerçek.
'TEBRİKLER, SEN KAZANDIN'

Sevgili Claudia,
Tebrikler sen kazandın. Biliyorum bunun uzun süredir olmasını bekliyordun. Umarım bu seni fazlasıyla mutlu eder. Bu benim için kolay bir şey değil ama artık anladım ki uğruna yaşanacak hiçbir şeyim yok. Eğer senden biraz olsun sevgi görebilseydim her şey çok farklı olabilirdi ama seni tek ilgilendiren benim dolarlarımdı.

A Turk Haber

En Güncel Haberleri Özgürce Yayınlayan Medya Kuruluşu

YORUM BIRAK

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire