Son Dakika Yeni

Kovalamaca Cinayetle Son Buldu, O Anlar Güvenlik Kamerasında!

Son Dakika Son Dakika
Gemlik ilçesi Orhangazi caddesinde meydana gelen olayda 20 gün önce cezaevinden çıkan Zeki Çamlı ile Sultan A. arasında tartışma çıktı. Daha sonra tekrar oto kiralamaya gelen Çamlı, Sultan A.'nın iş yerine ateş açtı. Sultan A., yaşanan kovalamaca sırasında pompalı tüfekle ateş açınca, Zeki Çamlı göğsünden, yoldan geçen bir kadın da bacağından yaralandı. Hastaneye kaldırılan Zeki Çamlı hayatını kaybederken, şüpheli olaydan 40 gün sonra teslim oldu.
CİNAYET ANI KAMERADA
Cinayet anı bir iş yerinin kamerasına yansıdı. Sanık avukatı Olcay Göçüm tarafından mahkemeye sunulan görüntülerde, şüpheli ile ölen şahsın koşuşturduğu, bu sırada silahın ateş aldığı görülüyor."UZAKLAŞTIRMAK İÇİN PEŞİNDEN GİTTİM"
Sanık hakkında Bursa 5. Ağır Ceza Mahkemesi'nde 'kasten adam öldürmek' suçundan müebbet hapis talebiyle dava açıldı. Duruşmada ifade veren sanık, "İş yerimde çay içerken Zeki Çamlı geldi. 'Bana araç vereceksiniz' diyerek küfürler etmeye başladı. Kendisini dışarıya çıkarttım. Bir süre sonra tekrar geldi. Yine küfürler edince tekrar gönderdik. Üçüncüye elinde silahla geldi. Ben elindeki silahı aldım. Dördüncü gelişinde eli cebindeydi, içeriye girmedi. Ben yanında tüfek olabileceğini sanarak korkutmak için ayaklarına ateş ettim. Uzaklaştırmak için peşinden gittim. Boğuşma esnasında tüfek patladı" dedi.BABA ŞİKAYETÇİ OLMADI
Ölen şahsın babası Servet Çanlı ise, "Olayla alakalı bilgim yoktur. Sanığı daha önceden tanımıyorum ve aramızda husumet olmadığı için şikayetçi değilim. Oğlum alkol ve uyuşturucu kullanıyordu" diye konuştu.

A Turk Haber

En Güncel Haberleri Özgürce Yayınlayan Medya Kuruluşu

YORUM BIRAK

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire