Son Dakika Yeni

Kamp ve Zorlu Koşullarda İhtiyaçları Karşılayan Site

Spor Spor

Kamp ve Zorlu Koşullarda İhtiyaçları Karşılayan Site

Bu site kamp ve doğal yaşama yönelik malzemelerin satışa sunulmasının yanı sıra pek çok atıcılık malzemesinin de satılması ile de bilinir. Öyle ki Baredda kurusıkı silahlarının internet üzerinden satışa sunulduğu yegane site burasıdır.

Öte yandan av malzemeleri, dürbün ve teleskop benzeri ürünler, fener ve lambalar ile giyim ürünleri de bu siteden rahatlıkla temin edilebilir. Bununla birlikte sitenin müşterilerine sunduğu canlı destek hizmetinden de iletişim kurmak ve sitede satışta olan ürünler hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür.

Kampseti, kesici aletlerin de içerisinde olduğu çok geniş bir kategori listesini kapsar. Aynı zamanda site 100 lira ve üzeri alışverişlerde müşterilerine ücretsiz kargo hizmeti de sunar.

Atıcılık ve Havalı Silahlar Alanında Çok Sayıda Ürün

Sitede atıcılık alanında da son derece geniş bir ürün yelpazesi yer alır. Havalı tüfek dahil çok sayıda atış malzemesi bu kategoriden temin edilebilir. Airsoft tabancalardan saçma ve bilyelere, ok ve yaylardan bakım ve temizlik malzemelerine kadar atış hobisine dair çok sayıda ürün mevcuttur.

Aynı zamanda av malzemeleri kategorisinde de atıcılığa ek olarak çeşitli av tüfekleri ve bu tüfekler ile ilgili çeşitli malzemeler yer alır. Bu sebeple müşteriler siteden alışveriş yapmadan önce tabanca ve tüfekleri hangi amaç için temin ettiklerine yönelik bir arama gerçekleştirmelidir.

Balıkçılık Hobisine Yönelik Ürünler

Sitedeki avcılık malzemeleri genel olarak karada avlanmaya yöneliktir. Bunun yanı sıra balık avlamaya yarayan materyaller de ayrıca bir kategoride satışa sunulmuştur. Balık av malzemeleri başlığı altında bot ve tekneler ile balık yemleri de dahil olmak üzere balık avını hobi haline getirmiş bir kimsenin gereksinim duyacağı istisnasız her malzeme mevcuttur.

Öte yandan balık avına yönelik çeşitli aksesuarlar ve sazan avı için önemli olan araç ve gereçler de ayrıca bu kategori bünyesinde yer alır.

Dağcılık İçin Gereken Her Türlü Materyal

Sitede doğal ortamda yaşama rahat bir şekilde devam edebilmek ve en önemlisi kampçılığın keyfini layıkıyla çıkarabilmek adına çeşitli ürünler bulunur. Kamp malzemeleri kategorisinde uyku tulumu ile kamp mutfağı gibi hayat kolaylaştırıcı ürünlerin yanı sıra çadır ve outdoor çanta gibi elzem ürünler de bulunur. Elbette kamp hayatı ile birlikte dağcılık da doğal yaşam adına çetin koşulların var olduğu bir ortamdır. Dağcılık malzemeleri konusunda bir dağcının kullanabileceği pek çok ürün de sitenin kataloğunda bulunabilir.

 

A Turk Haber

En Güncel Haberleri Özgürce Yayınlayan Medya Kuruluşu

YORUM BIRAK

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire