Son Dakika Yeni

Gigi Hadid'in Aşk Kadrajından Zayn Malik

Yeni Erkek ve Bayan Moda Trendleri Yeni Erkek ve Bayan Moda Trendleri

Görünen o ki, bu kapsül koleksiyonunun kampanyası Gigi Hadid'in aşk dolu kadrajına emanet. Zayn'ın Instagram üzerinden paylaştığı ilk kareler de fotoğraf kredisi Gigi'ye ait. Projenin videosu da fotoğrafçı olarak Gigi'yi işaret ediyor. Tommy Hilfiger ile tasarımcı kimliğini parlatan Gigi'nin fotoğrafçılık konusundaki yeteneklerini merakla bekliyoruz.

Gigi Hadid ve Zayn Malik'in Aşk Kronolojisi

1/10
Aslında her şey Gigi Hadid'in, Zayn Malik'in Pillowtalk klibindeki esas kızı oynamasıyla başladı. 2016'nın başlarında bu tehlikeli yakınlaşmanın tutkulu bir aşka dönüşeceğini hissetmiştik.

2/10
Instagram'daki aşk dolu paylaşımlarıyla bu ilişkiyi olabildiğince açık yaşamaya çalışan Gigi ve Zayn'ın aşkına kısa sürede milyonlar destek oldu. 

3/10
Evdeki özel anlarında olduğu kadar, sokakta da gayet uyumlu bir ikili Gigi ve Zayn. Bu çiftin, aşkın en konforlu stilini bulduklarına inanabiliriz.

4/10
Onların ilişkileri de kusursuz değil elbet. Zayn'ın anksiyete bozukluğu, Gigi'nin yoğun temposu derken zaman zaman ayrılık haberleri de gündeme geldi ama bu fotoğraf karesinde gördüğünüz gibi bu ikili her zaman birbirlerine siper olabilecek kadar aşıklar.

5/10
Met Gala'nın kırmızı halısında en tutkulu çift ilan ettik onları.

6/10
Yeni nesil yıldızların günümüzde zor bulunan bu aşkları, Amerikan Vogue'un Mayıs 2016 sayısına konu oldu. Mario Testino tarafından fotoğraflanan bu Napoli kaçamağı, Gigi ve Zaynı son dönemin en uyumlu çiftine dönüştürdü çoktan.

7/10
Moda haftalarında da birbirlerini yalnız bırakmadıkları gibi, tasarımcı dostlarının defilelerine de yüksek dozda aşk aşıladılar.

8/10
Londra Moda Haftası'nda gerçekleşen Versus Versace İlkbahar/Yaz 2017 defilesinde ön sıraya damga vurdukları kesin.

9/10
Bu sıcak ve samimi aşk pozu, sizce de her şeyi açıklamak için yeterli değil mi? 

10/10
Aralarında ne geçerse geçsin, hiçbir zaman ayrılmayacakmış gibi görünen Gigi ve Zayn'ın ilişkisi umarız seyirlik değil, ömürlük olur.

 

 

A Turk Haber

En Güncel Haberleri Özgürce Yayınlayan Medya Kuruluşu

YORUM BIRAK

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire