Son Dakika Yeni

Ece Uslu: Silikonları Patlayınca Diziden Ayrıldı İddiaları Yapımcının Uydurması

Magazin Magazin

Dayan Yüreğim dizisinde bölüm başına 90 bin lira aldığı konuşulan Ece Uslu, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Uslu'nun diziden ayrılma nedeni olarak "Göğsündeki silikonlar patlayınca kriz çıkardı" haberleri yer almıştı. Güzel oyuncu, "Bu haberi de paramızı vermeyen yapımcı çıkarmış" diyerek iddiaları yalanladı.

SİLİKONLARI PATLAYINCA KRİZ ÇIKARDI HABERLERİNİ YAPIMCI ÇIKARDI

Uslu, geçen günlerde "sette yaşadığı kaza sonrası silikonlarının patladığı" şeklindeki haber hakkında da yapım şirketini suçlayarak, "Onların hepsi şirketin kendisini aklaması için çıkardığı saçma sapan haberler. Öyle bir şey olacak ve ben sete devam edeceğim, olabilir mi? Güldüm yani o habere" şeklinde konuştu.

'DAYAN YÜREĞİM' DİZİSİNİN YAPIMCISI KİMSEYE PARASINI VERMEMİŞ

Bileğindeki aparatı boynundan bileğine gelen sinir sıkışması olduğu için kullandığını belirten ünlü oyuncu, aynı yapım şirketinin 'Paramparça' ve 'Evlat Kokusu' dizilerinde çalışanlarına para ödenmediğini söyledi. 'Dayan Yüreğim' dizisinde parasını peşin alan oyuncu, şimdiye kadar 3 ya da 4 dizisinin yapım şirketiyle mahkemelik olduğunu belirterek, "Kimseye ödemesini yapmadılar. 'Paramparça', 'Evlat Kokusu' da var kimseye ne vergilerini ne ücretlerini ödediler. Her seferinde haftaya ödeyeceğiz diyerek ertelediler. Ben almıştım, benim vergim kaldı. Daha önce de Yağmur Ajans'ta başıma gelmişti davayı kazanmama rağmen 12 sene oldu, 11 bölüm parası, işleyen cezası ve faizini hiç bir şekilde alamadım. Teknik ekipler de oyuncular da 24 saat çalıştığımız da oluyor" dedi.

A Turk Haber

En Güncel Haberleri Özgürce Yayınlayan Medya Kuruluşu

YORUM BIRAK

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire