Son Dakika Yeni

Ece Erken, Gülben Ergen in Dava Dilekçesinde Magazin Figürü Olarak Gösterilmesine Çıldırdı

Magazin Magazin

Magazin gündeminden düşmeyen Gülben Ergen ve Erhan Çelik'in yanlarına şimdi de Ece Erken eklendi. Daha önce adı Erhan Çelik ile aşk dedikodularına karışan Ece Erken, Gülben Ergen'in açtığı davada adının geçtiğini görünce çıldırdı.
'YILLARCA SENİ REYTİNGLERDE EZDİM'
Ece Erken, Gülben Ergen dava dilekçesinde kendisinden 'magazin figürü' olarak bahsedince Gülben'e demediğini bırakmadı. Ece, 'Yıllarca reytinglerde seni ezdiğimi herkes biliyor. Sen bana magazin figürü diyemezsin.' dedi.
İşte Ece Erken'in o paylaşımı;
Bak Gülben Ergen! Sen daha Tolga Duğles'le ilişkini inkar edememişken Tolga Dugles'e, Gülben Ergen sorulunca cevap verememişken! Geçen sene Erhan beyle çıkan haberim, yazdığın! Gazete tarafından çıkarıldığında 'üzülme tatlı kız yanındayım' diye yazan, hem gazeteni hem çıkan haberi yalanlayan sen değil misin, benim Instagramıma! Hem de milyonların önünde! Şimdi avukatınla dava dilekçene benim adımı yazmışsın! Hem de magazin figürü diye ezmeye çalışarak! Yıllarca sabah programları yaptığımı ve sen karşımda TGRT'de program yaparken yıllarca seni reytinglerde ezdiğimi herkes biliyor! Aaa dur veya 2 sene ben TRT'de çalışırken ben sunayım o programı Ece sunmasın diye haberler yolladığın için mi benim 20 yıllık mesleğimi unuttun! O zaman hatırlatayım ben sadece sunucuyum...Ama sen de haklısın hayatın o kadar karışık ki o kadar kişiyi kim idare etse unutur! Kendi pisliklerini örtmek için başka insanları kullanmayı bırak! İnsan haklıysa haklılığını hele namusuyla ilgili haklılığını önce çatır çatır konuşur, ispat eder! Hukuk yoluyla da gerekeni yapar! Tabiii konuşacak doğru bir şeyi varsa! Haksız insan konuşuru geçeceksin! Anneysen, namusun söz konusuysa konuşacaksın! İspat edeceksin! Hele başkasına iftira edeceksen Allah'ı diline dolamayacaksın! Haddini bileceksin!(avukatının basına dağıttığı dava dilekçesi) NOT:Bu camiada 50 kişiyiz ve hepimizi birbirimizi tanıyoruz! Kimin ne olduğunuda!
İşte Ece Erken'in konu hakkında yaptığı 2. paylaşım:

A Turk Haber

En Güncel Haberleri Özgürce Yayınlayan Medya Kuruluşu

YORUM BIRAK

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire