Son Dakika Yeni

Deniz Baykal ın Eşi Olcay Baykal, Gözyaşlarıyla Hastaneye Geldi

Siyaset Siyaset

CHP'nin eski genel başkanı, Antalya Milletvekili Deniz Baykal hastaneye kaldırıldı. Baykal'ın beyin damarında da tıkanıklık tespit edildi. Anjiyoyla damarı açılan Baykal yoğun bakımda tutuluyor. Baykal'ın eşi de haberi alır almaz Ankara'ya hareket etti.


AĞLAMAKTAN KONUŞAMADI

Olcay Baykalsabah saatlerinde tedaviye alınan eşi Deniz Baykal'ı ziyaret etti. Hastaneye geldiği sırada gazetecilerin görüntülendiği Olcay Baykal gözyaşlarını tutamadı. Olay Baykal, hastane girişinde açıklama yapmadan eşi Deniz Baykal'ın yanına geçti.


"GELDİĞİNDE BEYNİNDEKİ ANA DAMAR TIKALIYDI"

Ankara Üniversitesi Rektör Yardımcısı Bahaddin Güzel, CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal'ın son durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Baykal'a anjiyo yapıldığını anlatan Güzel, "Geldiğinde beynindeki ana damar tıkalıydı. Anjiyo ile damar açıldı. Damar tıkanıklığına bağlı olarak sol kolunda ve sol bacağında güçsüzlük var. Tedavi sonucunda güçsüzlüğün geçmesi bekleniyor. Bu tür durumlarda hayati tehlike her zaman bir miktar vardır. Durumun ne yöne gideceğini bilemiyoruz ama şu anda bilinci açık, kendinde, konuşabilecek durumda. Ciddi bir problem görülmüyor ama takibi sürüyor." dedi.

TBMM BAŞKANI BİLGİ ALDI

TBMM Başkanı İsmail KahramanCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın geçirdiği rahatsızlık nedeniyle geçmiş olsun dileğinde bulundu.

TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Baykal'ın sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

Kahraman, geçmiş olsun dileğinde bulunarak, Baykal'ın kısa zamanda sağlığına kavuşması temennisinde bulundu.

A Turk Haber

En Güncel Haberleri Özgürce Yayınlayan Medya Kuruluşu

YORUM BIRAK

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire