Son Dakika Yeni

8 Kadını Taciz Eden ABD li Sunucu Charlie Rose un Programı Yayından Kaldırıldı

Magazin Magazin

ABD'nin önemli sunucu ve televizyon programı yapımcılarından 75 yaşındaki Charlie Rose'un, CBS kanalında yer alan programının, 8 kadının 'cinsel taciz' iddiasında bulunması üzerine yayından kaldırıldığı bildirildi.
PROGRAMINDA ÇALIŞAN KADINLARI TACİZ ETMİŞ
Amerikan Washington Post gazetesine konuşan kadınlar, 1990'ların başından 2011 yılına kadar farklı dönemlerde Rose'un 'cinsel tacizlerine' uğradıklarını ileri sürdü. Yaşları 21 ila 37 olan iddia sahibi kadınların hepsinin, Rose'un yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği 'Charlie Rose' adlı program bünyesinde çalışan ya da çalışmaya istekli kişiler olduğu belirtildi.
PROGRAMI ANINDA KALDIRILDI
Taciz iddialarının medyaya yansımasının hemen sonrasında önce CBS kanal yönetimi, yazılı açıklamayla Rose'un programının yayından kaldırıldığını duyurdu. Bu açıklamanın hemen ardından Rose'un programını yayımlayan Bloomberg ve PBS kanalları da söz konusu programı durdurduklarını ilan etti.
ABD'nin önemli sunucu ve televizyon programı yapımcılarından 75 yaşındaki Charlie Rose'un, CBS kanalında yer alan programının, 8 kadının "cinsel taciz" iddiasında bulunması üzerine yayından kaldırıldığı bildirildi.

A Turk Haber

En Güncel Haberleri Özgürce Yayınlayan Medya Kuruluşu

YORUM BIRAK

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire